Autobaterie

V naší nabídce naleznete baterie VARTA vyráběné společnost Johnson Controls, Inc. (se sídlem v Milwaukee, Wisconsin) a také baterie významného slovinského výrobce TAB distribuované pod značkou Topla.

Autobaterie TOPLA

nabídku tvoří tři základní řady akumulátorů:

Topla Start

Jedná se o baterie s dobrou startovací kapacitou, vyrobené technologií Ca/Ca.

 

 

Topla Energy

Prémiová řada akumulátorů Topla vyráběná technologií Ca/Ca u baterií do 100 Ah a technologií Sb/Ca u hybridních akumulátorů nad 100 Ah splňuje náročné požadavky všech výrobců vozidel. Široký sortiment zajišťuje vhodnou volbu pro každé vozidlo. Výhodou je delší životnost, vysoká startovací schopnost, nízká spotřeba vody a spolehlivý start i při nízkých teplotách.

Topla Top

Jedná se o baterie vyráběné revoluční technologií Ca/Ca se startovací schopností na nejvyšší úrovni. Proto vyhovuje i vozidlům s vysokými nároky na energii. Díky nízké spotřebě vody nevyžaduje baterie obvyklou údržbu. Vyšší počet desek zajišťuje startovací schopnost lepší o 30%. Mřížkovaná technologie na deskách akumulátoru zabraňuje korozi desek, a tím výrazně prodlužuje životnost baterie. Indikátor stavu akumulátoru umožňuje snadnou kontrolu. Antiexplosivní ochrana zabraňuje výbuchu a roztržení akumulátoru.

Autobaterie VARTA

námi nabízenou nabídku tvoří 4 základní řady akumulátorů:

VARTA BLACK dynamic

Ideální baterie pro starší,menší vozidla s nižší spotřebou energie – z inovativní technologie VARTA se solidním výkonem a dlouhou životností může profitovat každý řidič! Navíc je BLACK dynamic více než dobrý tip při opravách, které odpovídají časové hodnotě vozidla.

VÝHODY BLACK dynamic

VARTA BLUE dynamic

BLUE dynamic je nejprodávanější sada náhradních baterií. Žádný div, ale důsledek obsáhlého, silného a výkonného spektra. Excelentní hodnoty kapacity, studenéhostartu a bezpečnosti vyznamenávají tento všestranný výrobek. Doporučujeme i při zvýšené výbavě.

VÝHODY BLUE dynamic

VARTA SILVER dynamic

Top produkt tria dynamic přivádí k údivu svými vnitřními hodnotami: spolehlivé napájení i přinadprůměrném množství spotřebičů, výjimečně vysoký výkon při startu za studena i za extrémních podmínek a maximální rezervy kapacity. Tento výrobek nasazuje laťku, která přesahuje dokonce požadavky mezinárodních výrobců automobilů.

VÝHODY SILVER dynamic

VARTA ULTRA dynamic

Hledáte maximální zásobování energií a optimální startovací sílu? Potom byste měli sáhnout po ULTRA dynamic – díky výjimečné technologii AGM je prakticky neporazitelná. Na stálé úrovni zvládá všechny jízdní situace. Také přikrátkých jízdách, pomalém provozu nebo za vysoké spotřeby při stání – ULTRA dynamic zajišťuje konstantní výkon. Prosíme dbejte na to, že nová baterie AGM může být vyměněna pouze za baterii AGM, především u vozidel s funkcí start/stop.

VÝHODY ULTRA dynamic